Služby

Mytí fasád

Postavili jste si před lety nový rodinný dům, který vypadá skvěle, ale znečištěná fasáda ho ničí? Tak se obraťte na nás! Poskytujeme kompletní čištění fasád, a to zejména v případech, kdy je znečištěna ovzduším, graffiti, ptačím trusem apod. Disponujeme veškerou technikou, a proto si poradíme s prací ve všech výškách. S naší kvalitně odvedenou prací bude Vaše fasáda vypadat jako nová. 

Mytí střech

Ať už máte zkosenou nebo rovnou střechu, tak v obou případech se dá jednoduše znečistit, a proto jsme tady my. Postaráme se Vám o vyčištění veškerých nečistot a Vaše střecha bude vypadat jako nová! Jsme zvyklí pracovat ve výškách, proto máme na to veškeré vybavení, a to také včetně veškerých školení nejen pro kvalitně odvedenou práci, ale také co se bezpečnosti týče. 

Malířské práce

Můžete se na nás obrátit, jestliže sháníte kvalitního malíře, který se postará o to, aby Váš interiér měl zpátky svůj šmrnc. Postaráme se o veškerou přípravu prostoru pro malbu, a také ji po sobě uklidíme. Můžete nás kontaktovat i v případě, že budete chtít vymalovat zahradní prostory. Vše provedeme tak, aby práce byla co nejvyšší kvality a měla patřičnou životnost. 

Natěračské práce

Postaráme se Vám o ošetření Vaší venkovní fasády. Používáme ochranné nátěry, které Vám fasádu ochrání před znečištěným vzduchem, plísním, graffitům, ptačím trusem a mnohem více. Díky ochranným nátěrů se prodlouží životnost fasády o mnoho let. Navíc ji nebudete muset často nechávat umývat, přičemž ušetříte i mnoho finančních prostředků.

O nás

Mytí fasád a střech Partutovice

Poskytujeme své služby již mnoho let, kdy jsme si stihli získat mnoho spokojených zákazníků. Nabízíme širokou nabídku služeb - malířské práce, natěračské práce, čištění fasád, čištění střech, ochranné nátěry a poradenství. Můžete se na nás kdykoliv obrátit. Jelikož používáme k čištění ve výškách vysokotlaké zařízení, tak veškerou práci stíháme provést nejen rychle, ale také kvalitně. Celý náš zkušený tým je ve výškách jako doma, tak se nemusíte o nic strachovat ani z bezpečnostního hlediska. 

Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně, a proto se vždy snažíme vyjít co nejvíce vstříc jak po časové, tak i finanční stránce. 

Své sídlo máme v Partutovicích, ale působíme v okruhu 50 km.

Obraťte se na nás a nebudete svého rozhodnutí litovat. 

Kontakt

Partutovice 152

75301 Partutovice

+420 603 915 693

Tento web používá k personalizaci reklam soubory cookies, které mohou sbírat některé vaše osobní údaje.   Přijmout   Odmítmout   Více informací